banner
banner

Ξεκίνημα από τη Σπάρτη για τον Παναιγιάλειο

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League. Ο Παναιγιάλειος ξεκινάει τις φετινές του υποχρεώσεις απο την Σπάρτη, ενώ την 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί στο Αίγιο τον Πανσερραϊκό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική (22/10)

  • Χανιά/Κισσαμικός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Εργοτέλης – Καλλιθέα
  • Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
  • Παναχαϊκή – Τρίκαλα
  • Βέροια – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Άρης  – Αιγινιακός
  • Σπάρτη – Παναιγιάλειος
  • Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)

  • Εργοτέλης – Χανιά-Κισσαμικός
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
  • Καλλιθέα – Παναχαϊκή
  • Απόλλων Λάρισας – Βέροια
  • Τρίκαλα – Αρης
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Σπάρτη
  • Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
  • Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)

  • Χανιά/Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
  • Παναχαϊκή –  Εργοτέλης
  • Βέροια – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
  • Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
  • Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
  • ΟΦΗ – Αιγινιακός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)

  • Παναχαϊκή – Χανιά/Κισσαικός
  • Αχαρναϊκός – Βέροια
  • Εργοτέλης – Άρης
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Σπάρτη
  • Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
  • Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
  • Τρίκαλα – ΟΦΗ
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Βέροια
  • Άρης – Παναχαϊκή
  • Σπάρτη – Αχαρναϊκός
  • Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
  • Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • ΟΦΗ – Καλλιθέα
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
  • Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
  • Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)

  • Άρης – Χανιά-Κισσαμικός
  • Βέροια – Σπάρτη
  • Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
  • Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
  • Εργοτέλης – ΟΦΗ
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
  • Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
  • Τρίκαλα – Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Σπάρτη
  • Δόξα Δράμας – Άρης
  • Πανσερραϊκός – Βέροια
  • ΟΦΗ – Παναχαϊκή
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
  • Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
  • Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα
  • Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)

  • Δόξα Δράμας – Χανιά-Κισσαμικός
  • Σπάρτη – Πανσερραϊκός
  • Άρης – ΟΦΗ
  • Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
  • Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
  • Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίαλα
  • Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)

  • Χανιά – Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
  • ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
  • Παναιγιάλειος – Άρης
  • Αιγινιακός – Βέροια
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή
  • Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
  • Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
  • Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)

  • ΟΦΗ – Χανιά-Κισσαμικός
  • Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
  • Σπάρτη – Αιγινιακός
  • Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Βέροια – Τρίκαλα
  • Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
  • Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική (7/1) – 28η αγωνιστική (22/4)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
  • Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
  • Απόλλων Καλαμαριάς – ΔόξαΔράμας
  • Τρίκαλα – Σπάρτη
  • Απόλλων Λάρισας – Άρης
  • Καλλιθέα – Βέροια
  • Α. Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
  • Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

 12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)

  • Παναιγιάλειος – Χανιά-Κισσαμικός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας -Αιγινιακός
  • ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
  • Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
  • Σπάρτη -Καλλιθέα
  • Άρης – Α. Ε. Καραϊσκάκης
  • Βέροια – Εργοτέλης
  • Αχαρναϊκός – Παναχαίκή

13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Αιγινιακός
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
  • Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
  • Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
  • Εργοτέλης – Σπάρτη
  • Αχαρναϊκός – Άρης
  • Παναχαϊκή – Βεροια

 14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)

  • Απόλλων Καλαμαριάς – Χανιά-Κισσαμικός
  • Αιγινιακός -Τρίκαλα
  • Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
  • ΟΦΗ – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
  • Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
  • Σπάρτη – Παναχαϊκή
  • Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Τρίκαλα
  • Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Καλλιθέα – Αιγινιακός
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναιγάλειος
  • Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
  • Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
  • Βέροια – Δόξα Δράμας
  • Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική (4/2) & 33η αγωνιστική (20/5)

  • Απόλλων Λάρισας – Χανιά-Κισσαμικός
  • Τρίκαλα – Καλλιθέα
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Α.Ε.Καραϊσκάκης
  • Αιγινιακός – Εργοτέλης
  • Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
  • ΟΦΗ – Βέροια
  • Πανσερραϊκός – Άρης
  • Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (11/2) & 34η αγωνιστική (27/5)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Καλλιθέα
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
  • Εργοτέλης – Τρίκαλα
  • Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Παναχαϊκή – Αιγινιακός
  • Βέροια – Παναιγιάλειος
  • Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Σπάρτη – ΟΦΗ
  • Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Κατηγορίες Άρθρου
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Σχετικα αρθρα


Τα σχόλια είναι κλειστά.

protionline.gr

Το protionline.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τη διαδικτυακή εμπειρία σου. Εφόσον συνεχίσεις, συμφωνείς με την χρήση των cookies από εμάς. Μάθε περισσότερα

Το protionline.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τη διαδικτυακή εμπειρία σου. Εφόσον συνεχίσεις, συμφωνείς με την χρήση των cookies από εμάς.

Close