banner
banner

Ξεκίνημα από τη Σπάρτη για τον Παναιγιάλειο

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League. Ο Παναιγιάλειος ξεκινάει τις φετινές του υποχρεώσεις απο την Σπάρτη, ενώ την 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί στο Αίγιο τον Πανσερραϊκό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική (22/10)

  • Χανιά/Κισσαμικός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Εργοτέλης – Καλλιθέα
  • Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
  • Παναχαϊκή – Τρίκαλα
  • Βέροια – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Άρης  – Αιγινιακός
  • Σπάρτη – Παναιγιάλειος
  • Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)

  • Εργοτέλης – Χανιά-Κισσαμικός
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
  • Καλλιθέα – Παναχαϊκή
  • Απόλλων Λάρισας – Βέροια
  • Τρίκαλα – Αρης
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Σπάρτη
  • Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
  • Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)

  • Χανιά/Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
  • Παναχαϊκή –  Εργοτέλης
  • Βέροια – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
  • Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
  • Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
  • ΟΦΗ – Αιγινιακός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)

  • Παναχαϊκή – Χανιά/Κισσαικός
  • Αχαρναϊκός – Βέροια
  • Εργοτέλης – Άρης
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Σπάρτη
  • Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
  • Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
  • Τρίκαλα – ΟΦΗ
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Βέροια
  • Άρης – Παναχαϊκή
  • Σπάρτη – Αχαρναϊκός
  • Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
  • Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • ΟΦΗ – Καλλιθέα
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
  • Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
  • Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)

  • Άρης – Χανιά-Κισσαμικός
  • Βέροια – Σπάρτη
  • Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
  • Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
  • Εργοτέλης – ΟΦΗ
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
  • Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
  • Τρίκαλα – Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Σπάρτη
  • Δόξα Δράμας – Άρης
  • Πανσερραϊκός – Βέροια
  • ΟΦΗ – Παναχαϊκή
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
  • Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
  • Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα
  • Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)

  • Δόξα Δράμας – Χανιά-Κισσαμικός
  • Σπάρτη – Πανσερραϊκός
  • Άρης – ΟΦΗ
  • Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
  • Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
  • Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίαλα
  • Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)

  • Χανιά – Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
  • ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
  • Παναιγιάλειος – Άρης
  • Αιγινιακός – Βέροια
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή
  • Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
  • Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
  • Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)

  • ΟΦΗ – Χανιά-Κισσαμικός
  • Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
  • Σπάρτη – Αιγινιακός
  • Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Βέροια – Τρίκαλα
  • Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
  • Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική (7/1) – 28η αγωνιστική (22/4)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
  • Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
  • Απόλλων Καλαμαριάς – ΔόξαΔράμας
  • Τρίκαλα – Σπάρτη
  • Απόλλων Λάρισας – Άρης
  • Καλλιθέα – Βέροια
  • Α. Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
  • Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

 12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)

  • Παναιγιάλειος – Χανιά-Κισσαμικός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας -Αιγινιακός
  • ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
  • Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
  • Σπάρτη -Καλλιθέα
  • Άρης – Α. Ε. Καραϊσκάκης
  • Βέροια – Εργοτέλης
  • Αχαρναϊκός – Παναχαίκή

13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Αιγινιακός
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
  • Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
  • Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
  • Εργοτέλης – Σπάρτη
  • Αχαρναϊκός – Άρης
  • Παναχαϊκή – Βεροια

 14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)

  • Απόλλων Καλαμαριάς – Χανιά-Κισσαμικός
  • Αιγινιακός -Τρίκαλα
  • Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
  • ΟΦΗ – Α.Ε. Καραϊσκάκης
  • Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
  • Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
  • Σπάρτη – Παναχαϊκή
  • Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Τρίκαλα
  • Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Καλλιθέα – Αιγινιακός
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναιγάλειος
  • Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
  • Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
  • Βέροια – Δόξα Δράμας
  • Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική (4/2) & 33η αγωνιστική (20/5)

  • Απόλλων Λάρισας – Χανιά-Κισσαμικός
  • Τρίκαλα – Καλλιθέα
  • Απόλλων Καλαμαριάς – Α.Ε.Καραϊσκάκης
  • Αιγινιακός – Εργοτέλης
  • Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
  • ΟΦΗ – Βέροια
  • Πανσερραϊκός – Άρης
  • Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (11/2) & 34η αγωνιστική (27/5)

  • Χανιά-Κισσαμικός – Καλλιθέα
  • Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
  • Εργοτέλης – Τρίκαλα
  • Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
  • Παναχαϊκή – Αιγινιακός
  • Βέροια – Παναιγιάλειος
  • Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Σπάρτη – ΟΦΗ
  • Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Κατηγορίες Άρθρου
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Σχετικα αρθρα


Τα σχόλια είναι κλειστά.

protionline.gr