Τρία είναι τα σοβαρά κρούσματα που νοσηλεύονται με κορωνοϊό στο νοσοκομείο του Ρίου. Σήμερα διασωληνώθηκε ένα ακόμα κρούσμα, ένας άνδρας περίπου 55 χρονών ενώ κρίσιμη παραμένει η κατάσταση του 66χρονου από Αμαλιάδα.
Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται και μία ηλικιωμένη, 93 ετών. Κρίσιμη η κατάσταση για τον 66χρονο που νοσηλεύεται διασωληνομένος και εμφάνισε πολυοργανική ανεπάρκεια.
https://www.thebest.gr/
Διαβάστε περισσότερα:
ΚΟΡΩΝΟΙΟΣ · ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ · ΡΙΟ
Κατηγορίες Άρθρου
ΚΟΙΝΩΝΙΑ