background img
banner
banner

Στην Άρτα η πρεμιέρα για τον Παναιγιάλειο

ΌΛΟ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ 4Ο ΟΜΙΛΟ

1η αγωνιστική 

  • Εθνικός Σκουλικάδου  – Αίας Γαστούνης
  • Διαγόρας Βραχνέικων  – Τηλυκράτης
  • Αναγέννηση Άρτας  – Παναιγιάλειος
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Αχέρων Καναλακίου  – Παναχαϊκή
  • Αμβρακικός Λουτρού  – Παμβουπρασιακός
  • Ρεπό: Παναγρινιακός

2η αγωνιστική 

  • Παναγρινιακός  – Εθνικός Σκουλικάδου
  • Αίας Γαστούνης  – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Τηλυκράτης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • Παναιγιάλειος  – Αχέρων Καναλακίου
  • ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αμβρακικός Λουτρού
  • Παναχαϊκή  – Παμβουπρασιακός
  • Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

3η αγωνιστική 

  • Εθνικός Σκουλικάδου  – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Αναγέννηση Άρτας  – Παναγρινιακός
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αίας Γαστούνης
  • Αμβρακικός Λουτρού  – Τηλυκράτης
  • Παμβουπρασιακός – Παναιγιάλειος
  • Παναχαϊκή  – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική 

  • Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Σκουλικάδου
  • Διαγόρας Βραχνέικων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
  • Αίας Γαστούνης  – Αμβρακικός Λουτρού
  • Τηλυκράτης  – Παναχαϊκή
  • Παναιγιάλειος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Ρεπό:  Παμβουπρασιακός

5η αγωνιστική 

  • Εθνικός Σκουλικάδου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • Αχέρων Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
  • Αμβρακικός Λουτρού  – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Παμβουπρασιακός  – Παναγρινιακός
  • Παναχαϊκή – Αίας Γαστούνης
  • Παναιγιάλειος  – Τηλυκράτης
  • Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική 

  • Αχέρων Καναλακίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αμβρακικός Λουτρού
  • Αναγέννηση Άρτας  – Παμβουπρασιακός
  • Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναχαϊκή
  • Παναγρινιακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Αίας Γαστούνης  – Παναιγιάλειος
  • Ρεπό: Τηλυκράτης

7η αγωνιστική 

  • Εθνικός Σκουλικάδου  – Αμβρακικός Λουτρού
  • Παμβουπρασιακός  – Αχέρων Καναλακίου
  • Παναχαϊκή – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αναγέννηση Άρτας
  • Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Τηλυκράτης  – Παναγρινιακός
  • Ρεπό: Αίας Γαστούνης

8η αγωνιστική 

  • Παμβουπρασιακός  – Εθνικός Σκουλικάδου
  • Αμβρακικός Λουτρού  – Παναχαϊκή
  • Αχέρων Καναλακίου  – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναιγιάλειος
  • Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης
  • Παναγρινιακός  – Αίας Γαστούνης
  • Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική 

  • Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναχαϊκή
  • ΑΟ Διαβολιτσίου  – Παμβουπρασιακός
  • Παναιγιάλειος  – Αμβρακικός Λουτρού
  • Τηλυκράτης  – Αχέρων Καναλακίου
  • Αίας Γαστούνης  – Αναγέννηση Άρτας
  • Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναγρινιακός
  • Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10η αγωνιστική 

  • ΑΟ Διαβολιτσίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
  • Παναχαϊκή  – Παναιγιάλειος
  • Παμβουπρασιακός – Τηλυκράτη
  • Αχέρων Καναλακίου  – Αίας Γαστούνης
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναγρινιακός
  • Αναγέννηση Άρτας  – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

11η αγωνιστική 

  • Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναιγιάλειος
  • Τηλυκράτης  – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Αίας Γαστούνης  – Παμβουπρασιακός
  • Παναγρινιακός – Αμβρακικός Λουτρού
  • Διαγόρας Βραχνέικων  – Αχέρων Καναλακίου
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αναγέννηση Άρτας
  • Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 

  • Τηλυκράτης  – Εθνικός Σκουλικάδου
  • ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αίας Γαστούνης
  • Παναχαϊκή – Παναγρινιακός
  • Παμβουπρασιακός  – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Αμβρακικός Λουτρού  – Αναγέννηση Άρτας
  • Αχέρων Καναλακίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
  • Ρεπό:  Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική 

  • Αίας Γαστούνης  – Τηλυκράτη
  • Παναγρινιακός  – Παναιγιάλειος
  • Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Αναγέννηση Άρτας  – Παναχαϊκή
  • Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παμβουπρασιακός
  • Αμβρακικός Λουτρού  – Αχέρων Καναλακίου
  • Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

Κατηγορίες Άρθρου
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Σχετικα αρθρα


ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

Your email address will not be published. Required fields are marked *