Συνεπής και τυπικότατος στις υποχρεώσεις του απέναντι στον Παναιγιάλειο και όχι μόνο ο φύλακας του γηπέδου της Αβύθου Τίμος Χυτήρης.
Μαζί με τον γενικό αρχηγό Γιάννη Γεωργιάδη στην χθεσινή προπόνηση, κατέγραψαν όλες τις μελανόλευκες υποχρεώσεις που τον αφορούν και φυσικά θα τις φέρει εις πέρας για μια ακόμα φορά. Ιδιαίτερα ικανοποιημένος από την συνεργασία τους ο Γιάννης Γεωργιάδης, τον εμπιστεύεται απόλυτα και υπογραμμίζει μέσω του Protionline.gr την άψογη συνεργασία τους.
Κατηγορίες Άρθρου
ΑΘΛΗΤΙΚΑ