Αγωνιστικές περιπέτειες και κατορθώματα έχουν πολλά να διηγηθούν οι δυο εικονιζόμενοι. Αξέχαστες στιγμές έχουν ζήσει με την ομάδα του Διακοπτού, Ηλίας Δημόπουλος και Δημήτρης Κολοκυθάς και ήσαν από τους βασικούς στυλοβάτες στην άνοδο του Διακοπτού στην Δ΄ Εθνική.
Κάτοικοι Διακοπτού και οι δυο τους με το παρελθόν να τους έχει προσάψει φήμη και θαυμασμό, δέχονται διαρκώς συγχαρητήρια από αρκετό κόσμο που επισκέπτεται την περιοχή, κυρίως για την διαδρομή με τον οδοντωτό. Στέλνουν τα χαιρετίσματά τους σε όλο τον αθλητικό κόσμο και πολλές ευχές στον Παναιγιάλειο και στα σωματεία της περιοχής μας να κερδίσουν ανόδους.
Κατηγορίες Άρθρου
ΑΘΛΗΤΙΚΑ