Από τα… χέρια της Δημοτικής Επιτροπής περνούν όλα τα θέματα που αφορούν τον δήμο Αιγιαλείας… Μία ακόμη συνεδρίαση έχει προγραμματιστεί για την προσεχή Παρασκευή 17 Μαΐου, στη 1.30 το μεσημέρι. Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης είναι: 1. Ανάθεση της Υπηρεσίας: «Καθαριότητας Αθλητικών Εγκαταστάσεων ΔΕ Αιγίου, Ερινεού, Συμπολιτείας, Ακράτας, Αιγείρας και Διακοπτού» 2. Έγκριση εξειδίκευσης πιστώσεων για την κάλυψη εξόδων για την διενέργεια της τέλεσης αρχιερατικού μνημόσυνου κατά την εορτή των Αγίων Πάντων στις 30 Ιουνίου 2024 3. Μετακίνηση αιρετών.
Κατηγορίες Άρθρου
ΠΟΛΙΤΙΚΗ