Στη 2η θέση η Αργυρά 5-2 την Φλόγα και μπαράζ με τον άλλο όμιλο

Στο παιχνίδι που παιζόταν η 2η θέση για τη Β’ Κατηγορία, τα αποτελέσματα ευνόησαν την Αργυρά που πήρε τη νίκη 5-2 στο γήπεδο Πλαστήρα από την Φλόγα Ροδιάς, αφού την ίδια ώρα το Ζαβλάνι έμεινε στην ισοπαλία με τον Φοίνικα / Ζήρια.

Πλέον η Αργυρά θα παίξει την παραμονή της με την αντίστοιχη 2η ομάδα του 1ου ομίλου που είναι ο Κρίνος.

Από το α΄ ημίχρονο είχε προηγηθεί η ομάδα του Κώστα Καψάλη 2-0 με γκολ από τους Καψή, Ρώτα. Στο β΄ ημίχρονο η Αργυρά πάντα μπροστά στο σκορ είχε ακόμα τρια γκολ με τους Γ. Ασημακόπουλο, Καψή, Γαλάνη, ενώ για την Φλόγα μείωσε ο Ακης Κατσαούνης 1-3 στο 66΄ και ο Σπανός 2-4 στο 73΄.

Φλόγα Ροδιάς: Λαουρδέκης, Γ. Κατσαούνης, Κουτρόπουλος, Α. Λιακόπουλος, Σπανός, Γεωργίου (67΄ Χασιώτης), Παπακωνσταντίνου (73΄ Τρακαδάς), Ψυχογιάννης, Π. Κατσαούνης, Αλεξόπουλος, Θεοδωρόπουλος.